KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306266
nr 1630 6266
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, daterad -79, damm. Olja på pannå, 13x13,5 cm, yttermått inklusive ram: 25x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:13:47
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
6
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
600 kr
700 kr
6
800 kr
900 kr
6
1.000 kr